Warning: Use of undefined constant HTTP_HOST - assumed 'HTTP_HOST' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/www/13954/sokolovnarepy_cz/www/wp-config.php on line 23

Warning: Use of undefined constant HTTP_HOST - assumed 'HTTP_HOST' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/www/13954/sokolovnarepy_cz/www/wp-config.php on line 24
Sokolovna slaví Den matek! - Sokolovna Řepy

Sokolovna slaví Den matek!

Jak jste oslavili Den matek druhou květnovou neděli? Přinesli jste té své kytici růží, obdarovali ji bonboniérou, nebo s ní strávili slunečný den?

Každoroční oslava svátku matek byla připravena v Sokolovně dne 13. 5. 2018  pro členy seniorských řepských klubů. Přítomným dámám k svátku matek popřála všechno nejlepší starostka Jitka Synková a místostarosta Jiří Masopust společně se zástupci CSZS Jindřichem Kadlecem, Jaroslavou Šimonovou a Monikou Čermákovou.

K poslechu a tanci hrála hudební skupina Vitamín a návštěvníky čekalo i drobné občerstvení.

Za fotky děkujeme Mgr. Radce Sálusové.