Předvánoční umisťovací výstava koček

Home / Aktuality / Předvánoční umisťovací výstava koček

Vánoce nejsou o koupi nejlepšího či nejdražšího dárku, ale o tom prožít příjemné svátky, klid a pohodu. Být spolu s rodinou, přáteli a domácími mazlíčky. Přesně takové svátky bychom rádi dopřáli i kočičkám, kocourům a koťátkům, které nemají svůj domov a pečující majitele a majitelky.

V sobotu 8. 12. 2018 bude v Sokolovně Řepy hledat domov téměř sedmdesát koček, kocourů i koťat z deseti různých útulků.

Chybí-li vám chlupatý kamarád, zastavte se. Nebo se přijďte jen podívat, vezměte s sebou děti, pro které bude připraven drobný program. Můžete nakoupit dárky v charitativních krámcích, případně podpořit kočičky třeba konzervičkou či granulkami.

V dopoledních hodinách bude přítomna veterinární lékařka, která vám odpoví na případné dotazy. No a závěrem možná přijde i Mikuláš.

Ve spolupráci s KC Průhon a Nutrilove pořádá sdružení Pozor, kočka! z.s.

Více v události na Facebooku ZDE.

Místo konání: Sokolovna Řepy, ulice Na Chobotě 125/2B

Den a čas: 8. 12. 2018 od 10:00 do 17:00