Warning: Use of undefined constant HTTP_HOST - assumed 'HTTP_HOST' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/www/13954/sokolovnarepy_cz/www/wp-config.php on line 23

Warning: Use of undefined constant HTTP_HOST - assumed 'HTTP_HOST' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/www/13954/sokolovnarepy_cz/www/wp-config.php on line 24
Vstupenky na Společenský večer Prahy 17 právě v prodeji! - Sokolovna Řepy

Vstupenky na Společenský večer Prahy 17 právě v prodeji!

Po roce opět přicházíme s benefičním večerem plným hudby, tance a zábavného programu. Společenský večer Prahy 17 se koná již tradičně v Sokolovně Řepy tentokrát v pátek 29. 3. 2019 od 20:00 hod. Slavnostní zahájení bude probíhat za účasti starostky MČ Praha 17 Jitky Synkové.

A na co se můžete těšit?

Večerem vás bude provázet moderátor Zdeněk Podhůrský. Na pódiu vystoupí kapela Black Tower, která zahraje české i zahraniční hity. Na programu bude i ukázka standardních a latinských tanců Taneční školy StandardKlub Praha. Součástí večera bude vystoupení a křest nové desky Alchymist operní pěvkyně Markéty Fassati. Čeká nás také bubenická show v podání souboru Wild Sticks.

Dále se můžete těšit na benefiční party casino, soutěžní tombolu o zajímavé ceny, roboshot fotokoutek a na ochutnávku výběrového vína a degustaci prémiových destilátů.

Výtěžek z večera bude věnován Nadačnímu fondu Zdeňky Žádníkové.

Vstupné: 250 Kč
Vstupenky, bez možnosti rezervace, ke koupi na recepci KC Průhon. rolex swiss replica watchesPro každoroční velký zájem doporučujeme vstupenky zakoupit s předstihem.

Místo konání: Sokolovna Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 17 – Řepy.