Catering (Zajištění občerstvení a služeb na akce)

Na vaše akce nabízíme zajištění občerstvení, degustace a kompletní catering.

Ať už se jedná o chutné občerstvení na svatbu, oslavu narozenin či firemní akci nebo menší raut, jsme schopni vykouzlit studené mísy i teplé pohoštění dle vašich představ.

Ve velkém sále je bar, který můžete v rámci vámi pořádané akce v Sokolovně Řepy využít. Po dobu pronájmu vám jsou k dispozici naše barové služby. Rádi vám po předchozí domluvě zajistíme catering, míchané koktejly a kompletní obsluhu baru. Bar však není možné pronajmout a využít pro vlastní dovezené občerstvení.

Cena služeb baru/cateringu/občerstvení je dle dohody a není součástí ceny pronájmu prostor. Nabídka se týká pro akce konané v prostorách Sokolovny Řepy.

Zde jsme pro vás připravili vzorové nabídky cateringu. Každou nabídku jsme schopni sestavit podle vašich individuálních představ a vašich chuťových buněk. Uvedené vzorové ceny se tak mohou lišit.:

Svatební menu

Studený a teplý bufet

Studený a teplý bufet 30 osob

Studený a teplý bufet 40 – 50 osob

Studený a teplý bufet 100 – 200 osob

Více informací na: +420 702 251 319, nebo emailu obchod@pruhon.cz

TIP! Hledáte další prostory k pronájmu?
Podívejte se také na nabídku našich dalších kulturních zařízení:

<< zpět na přehled všech pronájmů