Salonek

Ideální prostor pro rodinné oslavy či přátelská setkání. Salonek se nachází ve 2. patře Sokolovny Řepy a je prostorově oddělený od velkého sálu. Salonek se dá také využít v rámci probíhající akce v sále jako prostor pro uzavřenou společnost.

Pronájem prostoru zahrnuje:
– Přístup na toalety
– Prostor s kuchyňkou
– Přístup na balkon s výhledem do ulice
Stoly (6 ks, 60 x 60 cm) a křesla (19 ks)

Při pronájmu do 5 hod (včetně) cena: 550 Kč/hod (bez DPH)
Při pronájmu nad 5 hod cena: 350 Kč/hod (bez DPH)
Minimální doba pronájmu jsou 3 hodiny.

Pořadatelská služba bude účtována zvlášť, podle charakteru akce (dohled na průběh, pomoc s řešením problémů, předání a převzetí prostor, atd.)

Máte zájem o pronájem salonku společně se Společenským sálem? Pak Vám nabízíme pronájem VARIANTA 3 u pronájmu Společenského sálu – ZDE

Do nájemného se počítá každá započatá hodina, včetně příprav a ukončení všech činností spojených s nájmem.

* Ceny pronájmu jsou od 1. 6. 2017 uvedeny bez DPH 21 %, která bude připočtena k celkové ceně.

TIP! Hledáte další prostory k pronájmu?

Podívejte se také na nabídku našich dalších kulturních zařízení:

<< zpět na přehled všech pronájmů